
Puristický design v kombinaci s výběrem barvy krytky sifonu dodá sprchovému koutu na originalitě
Doprava po Praze ZDARMA ve čtvrtek 09.04.2026
Osobní odběr Praha - Prodejna INPO Horní Počernice ve čtvrtek 09.04.2026
TOPTRANS v pátek 10.04.2026
Termíny dodání jsou platné, pokud objednáte nyní, 03.04.2026 22:19 a pro 1 ks.
Coated glass představuje jednu z nejkvalitnějších úprav skla sprchových koutů. Jedná se o chemickou sloučeninu směsi polymerů, která ve spojení s katalyzátory reaguje s křemičitanovými skupinami obsaženými ve skle. Na skleněných plochách tak vytváří souvislou vrstvu filmu, která vyplní mikropóry ve skle a odpuzuje vodu. Vlivem voděodpudivého filmu se kapky vody shlukují a stékají z povrchu skla. I když dojde k nepatrnému udržení menších kapek na skle, nedojde k chemické vazbě, sklo nebude narušeno a nezešedne.
Ochranu proti přetečení vody u bezrámových zástěn zajišťuje nízká přetoková lišta, která dotváří čistý vzhled zástěny. Bezrámové zástěny tak působí svěžím elegantním dojmem.

| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 90x90 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Čtvercové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Levé |
| Šířka vstupu | 585 mm |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 79.5000 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913143717 |
| Záruka | 3 roky |
Charakteristika sprchových zástěn TRINITY:
Série Trinity je stavebnicový systém pantových sprchových zástěn, který umožňuje jednoduše kombinovat barevné provedení kování a skla do čtyř základních modulů:
Dveře do niky
Dveře s boční stěnou
Čtvercová/obdélníková zástěna s rohovým vstupem
Čtvrtkruhová zástěna
Z důvodu zapuštěných pantů jsou dveře vždy v provedení pro levé nebo pravé otevírání.
Hodnotilo 0 uživatelů