
TRENECA vanička z litého mramoru s možností úpravy rozměru, 90x90cm, bílá mat
Doprava po Praze ZDARMA v úterý 07.04.2026
Osobní odběr Praha - Prodejna INPO Horní Počernice v úterý 07.04.2026
TOPTRANS ve středu 08.04.2026
Termíny dodání jsou platné, pokud objednáte nyní, 04.04.2026 0:04 a pro 1 ks.
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | FLEXIA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 90x90x3 cm |
| Délka | 900 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 30 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Čtvercové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Hmotnost / ks | 45.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729065265 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Vanička z litého mramoru FLEXIA je pravým řešením zejména při výměně vany za sprchový kout. Elegantní design vaničky, ke které je na výběr sifon s krytkou ve třech barevných provedeních, dodá vašemu sprchovému koutu nezaměnitelný a originální vzhled.
Při zadávání rozměrů je důležité počítat s tolerancí na přesnost řezu. Sprchové podlahy FLEXIA jsou řezány na požadovaný rozměr na strojní formátovací pile s tolerancí ± 2 mm na metr řezu. Následný řez není pohledový.
Umístění otvoru na sifon je pevně daný a nelze ho změnit. Okolo sifonu je, vzhledem k pevnosti podlahy, doporučeno případný řez vést minimálně 15 cm od středu sifonu.
Z důvodu dilatace nedoporučujeme montáž vaniček pod obklad.
Na sprchové vaničky POLYSAN vyrobené z litého mramoru poskytujeme záruku 2 roky. Podmínkou záruky je správné usazení podle návodu.
Příklady atypického řezu:


Hodnotilo 0 uživatelů

TRENECA vanička z litého mramoru s možností úpravy rozměru, 90x90cm, bílá mat

Čisté linie a kompaktní vzhled