
ARENA sprchová vanička z litého mramoru se záklopem, čtverec 90x90cm, bílá
- Výrobce
- Polysan
- Záruka
- 24 měsíců
- Kód
- 71601
- EAN
- 8590729067290
- Hmotnost
- 56 kg
- Dostupnost
- Skladem u dodavateleK dodání v úterý 07.04.2026
Kdy zboží dostanete?
Doprava po Praze ZDARMA v úterý 07.04.2026
Osobní odběr Praha - Prodejna INPO Horní Počernice v úterý 07.04.2026
TOPTRANS ve středu 08.04.2026
Termíny dodání jsou platné, pokud objednáte nyní, 04.04.2026 1:37 a pro 1 ks.
- Běžná cena
9 190 Kč s DPH
- Ušetříte
- 1 287 Kč s DPH
- Naše cena s DPH
- 7 903 Kč /ks
- Naše cena bez DPH
- 6 532 Kč/ks
Popis
Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | COVER |
| Rozměr | 90x90x4 cm |
| Délka | 900 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 40 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Čtvercové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Reliéf (povrch) dna | Hladký |
| Hmotnost / ks | 56.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729067290 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Čisté linie a kompaktní vzhled sprchových vaniček COVER je docílen díky použití záklopu sifonu z litého mramoru. Pod designovým krytem, který pohledově spojuje dno vaničky s odtokovou částí, je umístěn standardní nízký sifon s nerezovou přírubou, který má maximální odtok až 52 l/min. Průměr odpadu je 90 mm.
Litý mramor MICADOR je nadčasový materiál s dlouhou životností a vysokou odolností. Sprchové vaničky z tohoto materiálu se vyznačují dokonale hladkým a rovným povrchem se snadnou údržbou. Jejich hlavní přednost je vysoká pevnost a stabilita společně s nulovým průhybem. Ostré vnější hrany vaniček splňují nároky na vzhled moderní koupelny a zároveň umožňují bezespárové přisazení ke stěně.
Sprchové vaničky lze nainstalovat bezbariérově do podlahy nebo postavit na nožičky a klasicky obezdít, popřípadě osadit obkladovým panelem. Průměr odpadu vaniček je 90 mm.
Standardní barva vaniček je bílá.
Příplatek za barevné provedení dle vzorníku RAL lesk: 30 % (provedení RAL mat není možné).
Na sprchovou vaničku POLYSAN vyrobenou z litého mramoru poskytujeme záruku 2 roky. Podmínkou záruky je správné usazení podle návodu.
V případě obezdění nebo použití obkladového panelu musí být vanička podepřena originálními nožičkami POLYSAN dle typu vaničky.
Parametry
Parametry produktu ARENA sprchová vanička z litého mramoru se záklopem, čtverec 90x90cm, bílá
Soubory ke stažení
Odkazy a videa
Komentáře
Hodnocení
0
Hodnotilo 0 uživatelů
Články
Výrobce
285 22 Zruč nad Sázavou










