
SANNA umyvadlo na desku, litý mramor, průměr 25cm, bílá
Osobní odběr Praha - Prodejna INPO Horní Počernice v pátek 29.05.2026
Doprava po Praze ZDARMA v pondělí 01.06.2026
DPD v úterý 02.06.2026
TOPTRANS v úterý 02.06.2026
Termíny dodání jsou platné, pokud objednáte nyní, 27.05.2026 13:02 a pro 1 ks.
Instalace je možná s levým nebo pravým otevíráním dveří.
Nábytek je vybaven mechanismem zpomalovacích pantů u dvířek. Dvířka stačí jen lehce postrčit a ona se již sama dovřou.
Nábytek je vybaven systémem "Push to open" firmy Hettich nebo systémem TIP-ON firmy Blum - bezúchytková čela a dvířka pro komfortní otevírání bez úchytky. Stačí na ně jen krátce zlehka ťuknout. Pro zavření na čelo nebo dveře lehounce zatlačte.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ZORBA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 39x50x21,5 cm |
| Délka | 215 mm |
| Šířka | 390 mm |
| Výška | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Zpomalovací panty, Bezúchytkové otvírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost | 8.4500 kg |
| EAN | 8590913112058 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Série koupelnového nábytku ZORBA je navržena pro maximální využití prostoru v menších koupelnách a na toaletách. Skříňka se zaoblenými boky a dvířky zaujme svým designem a zároveň nabízí praktický úložný prostor pro čisticí prostředky nebo toaletní papír. Otevírá se pomocí systému TIP-ON, díky němuž čelní plocha zůstává čistá a elegantní.
Ke skříňce lze zvolit umyvadlo z litého mramoru ZORBA nebo kombinaci rockstone desky s kruhovým umývátkem na desku. Široká nabídka barevných dekorů i umývátek umožňuje snadné sladění s interiérem koupelny.
Hodnotilo 0 uživatelů