
U nás nakoupíte za stejné ceny online i na prodejně v Praze. Přijďte se podívat. 🙂 Najdete nás zde
Nejprodávanější kolekce na trhu
Osobní odběr Praha - Prodejna INPO Horní Počernice v pátek 29.05.2026
DPD v pondělí 01.06.2026
TOPTRANS v pondělí 01.06.2026
Termíny dodání jsou platné, pokud objednáte nyní, 27.05.2026 4:48 a pro 1 ks.
Instalace je možná s levým nebo pravým otevíráním dveří.
Z důvodu lepší manipulace je výrobek dodáván v rozmontovaném stavu (Flat pack).
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | KERAMIA FRESH |
| Rozměr | 44x50x25,3 cm |
| Šířka | 440 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hloubka | 253 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub platin |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Nutná montáž |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost | 8.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913853050 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Inovovaná řada skříněk KERAMIA FRESH zdařile kombinuje osvědčenou kvalitu a klasický vzhled koupelnových skříněk se zaobleným keramickým umyvadlem ZARA. Skříňky jsou závěsné, ale některé z nich lze opatřit i podpěrnými nohami pro jednodušší instalaci. Série je vyráběna v bílém lesklém provedení nebo ve světlém dřevěném dekoru dub platin.
Kolekci lze kombinovat s širokou nabídkou doplňkových skříněk, zrcadel a galerek. Ceny i rozměry jsou uvedeny bez nožiček.
Nevystavujte nábytek trvalé vlhkosti a styku s vodou. Koupelnu vždy řádně odvětrejte. Při zkroucení korpusu skříňky může dojít k poruše funkce dovíracích mechanismů. Proti případnému zatékání vody do skříňky použijte silikonový tmel.
Hodnotilo 0 uživatelů