
GEBERIT SIGMA30 ovládací tlačítko, bílá lesk/chrom
Doprava po Praze ZDARMA ve středu 06.05.2026
Osobní odběr Praha - Prodejna INPO Horní Počernice ve středu 06.05.2026
TOPTRANS ve čtvrtek 07.05.2026
Termíny dodání jsou platné, pokud objednáte nyní, 03.05.2026 19:14 a pro 1 ks.
Rimless (NoRim) – toalety bez tradičního oplachového kruhu. Hladký povrch bez dutin a záhybů. Oplachová voda vytéká rozdělovačem vody pouze ze zadní části WC mísy a díky speciálnímu tvaru keramiky dokonale opláchne vnitřní prostor. Výhodou je snadná údržba a čištění WC mísy.



Tvar mísy umožňuje efektivní a účinné spláchnutí s menším objemem vody a tím šetří životní prostředí a náklady za vodu.
Úsporné splachování je možné použít s nádržkou s duálním splachováním, jejíž vypouštěcí ventil umožňuje nastavení objemu vody od 2 litrů u malého splachování a od 4 litrů u velkého splachování.
Technologie CleanWash (integrovaná hygiena) zajišťuje pohodlné používání díky bidetové trysce integrované do WC mísy. Integrovaný systém bidetových trysek zvyšuje komfort hygieny při používání WC. Ovládací baterie (umožňuje volbu teploty vody) nebo ventil (pouze studená voda) se podle typu bidetové spršky umisťuje na stěnu nebo je k dispozici instalován přímo na WC míse.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 37x30x59,3 cm |
| Šířka | 370 mm |
| Výška | 300 mm |
| Hloubka | 593 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Rimless |
| Objem splachovací vody | 3,5 l / 5 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | Skryté uchycení, CleanWash bidetová sprška, S dálkovým ovládáním |
| Balení obsahuje | Sada pro připojení vody do WC |
| Hmotnost / ks | 38.0120 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913923319 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Hodnotilo 0 uživatelů