TRINITY CHROME obdélníkový sprchový kout 1100x800mm, čiré sklo, levé
- Výrobce
- Gelco
- Záruka
- 24 měsíců
- Kód
- GT5680-11CL-CH
- Hmotnost
- 82,57 kg
- Dostupnost
- Skladem u dodavateleK dodání ve čtvrtek 09.04.2026
Kdy zboží dostanete?
Doprava po Praze ZDARMA ve čtvrtek 09.04.2026
Osobní odběr Praha - Prodejna INPO Horní Počernice ve čtvrtek 09.04.2026
TOPTRANS v pátek 10.04.2026
Termíny dodání jsou platné, pokud objednáte nyní, 03.04.2026 22:19 a pro 1 ks.
- Naše cena s DPH
- 15 264 Kč /ks
- Naše cena bez DPH
- 12 615 Kč/ks
Popis
Coated glass
Coated glass představuje jednu z nejkvalitnějších úprav skla sprchových koutů. Jedná se o chemickou sloučeninu směsi polymerů, která ve spojení s katalyzátory reaguje s křemičitanovými skupinami obsaženými ve skle. Na skleněných plochách tak vytváří souvislou vrstvu filmu, která vyplní mikropóry ve skle a odpuzuje vodu. Vlivem voděodpudivého filmu se kapky vody shlukují a stékají z povrchu skla. I když dojde k nepatrnému udržení menších kapek na skle, nedojde k chemické vazbě, sklo nebude narušeno a nezešedne.
Bezrámové sprchové zástěny
Ochranu proti přetečení vody u bezrámových zástěn zajišťuje nízká přetoková lišta, která dotváří čistý vzhled zástěny. Bezrámové zástěny tak působí svěžím elegantním dojmem.

Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 110x80 cm |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Levé |
| Šířka vstupu | 585 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 82.5700 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913142727 |
| Záruka | 3 roky |
Charakteristika sprchových zástěn TRINITY:
- Bezrámové pantové zástěny
- Minimalistické panty v hranatém designu, zevnitř zapuštěné do skla pro snadné čištění, umožňuji otočení až o 180°
- Zvedací mechanismus pro pohodlné otevírání dveří
- Barevná provedení profilu: chrom, černá mat, zlato mat
- Bezpečnostní sklo o tloušťce 8 mm v provedení čiřé a matné
- Výška zástěn 2000 mm
- Zkracovatelné rohové vzpěry, které lze přizpůsobit pro rozměr zástěny
- Povrchová úprava Coated glass zabraňuje usazování vodního kamene a usnadňuje čištění
Série Trinity je stavebnicový systém pantových sprchových zástěn, který umožňuje jednoduše kombinovat barevné provedení kování a skla do čtyř základních modulů:
Dveře do niky
Dveře s boční stěnou
Čtvercová/obdélníková zástěna s rohovým vstupem
Čtvrtkruhová zástěna
Z důvodu zapuštěných pantů jsou dveře vždy v provedení pro levé nebo pravé otevírání.
Parametry
Parametry produktu TRINITY CHROME obdélníkový sprchový kout 1100x800mm, čiré sklo, levé
Soubory ke stažení
Odkazy a videa
Komentáře
Hodnocení
0
Hodnotilo 0 uživatelů
Články
Výrobce
261 01 Příbram I















