
TABELLA OPEN otopné těleso 590/1490, bílá mat MI1459
Doprava po Praze ZDARMA ve středu 06.05.2026
Osobní odběr Praha - Prodejna INPO Horní Počernice ve středu 06.05.2026
TOPTRANS ve čtvrtek 07.05.2026
Termíny dodání jsou platné, pokud objednáte nyní, 03.05.2026 19:12 a pro 1 ks.
V případě ústředního vytápění je důležitý výběr připojovací sady ventilů. Na výběr je použití ručního ventilu nebo ventilu s termostatickou hlavicí.
Ruční ventil: Ovládání regulace teploty je manuální. Přívod teplé vody lze připojit na levou / pravou stranu ventilu bez omezení.
Ventil s termostatickou hlavicí: Integrovaný termostat udržuje nastavenou teplotu okolí. Termostatická hlavice musí být v místě přívodu teplé vody (mimo MONO ONE).
Námi nabízené připojovací ventily jsou dodávány včetně svěrného šroubení na nejběžnější potrubí (O15 mm Cu a O16 mm Alupex), pro dopojení tak není třeba nic dokupovat. Pro zakrytí přívodních trubek a otvorů ve zdi doporučujeme přikoupit krycí rozety.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TABELLA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 490x1590 mm |
| Šířka | 490 mm |
| Výška | 1590 mm |
| Hloubka | 5 mm |
| Objem | 0.70 l |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Deskové, Designové |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Symetrické (na střed) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 734 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 6 bar |
| Výbava | Držák ručníků: doplňková výbava |
| Hmotnost / ks | 27.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913864933 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
Originální, výjimečně ultra tenké radiátory krásných elegantních tvarů budou nejen zdrojem tepla, ale i designovým prvkem koupelny. Radiátor je vyroben z uhlíkové oceli o tloušťce 5 mm. S připojením na okruh ústředního vytápění, se středovým připojením 50 mm.
Hodnotilo 0 uživatelů