
MINOX oválné LED podsvícené zrcadlo 50x100cm MX250
Doprava po Praze ZDARMA v úterý 07.04.2026
Osobní odběr Praha - Prodejna INPO Horní Počernice v úterý 07.04.2026
Termíny dodání jsou platné, pokud objednáte nyní, 04.04.2026 4:14 a pro 1 ks.
Pro určení barvy světla se používá pojem „teplota chromatičnosti“. Její hodnoty se udávají v jednotkách Kelvinů (K). Denní bílá je barva vyzařovaného světla v rozmezí 4000 - 5000 K. Toto světlo je pocitově neutrální, nejvíce připomíná denní světlo. Nezkresluje vnímání barev osvětlených předmětů, proto je vhodné do obytných prostor, kuchyní a koupelen.

Zrcadlo s ochranou proti korozi (neobsahuje měď).
U běžných zrcadel se po nanesení reflexní vrstvy nanese ochranná vrstva obsahující síran měďnatý. V závislosti na prostředí (typicky zvýšená vlhkost) může měď časem zhnědnout, což se projeví korozí v podobě tmavých teček až map, které se objeví při okrajích zrcadla.
Zrcadla bez obsahu mědi jsou naproti tomu vyráběna procesem chemické sedimentace, kdy se místo mědi použije speciální kovový film a následně se nanese vrstva laku pro chemickou a fyzikální ochranu. Tato zrcadla jsou 3x odolnější vůči korozi a díky absenci škodlivých chemikálií jsou navíc šetrnější pro životní prostředí.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x55x3 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 550 mm |
| Barva rámu | Bez rámu |
| Typ zrcadla | Zrcadla podsvícená |
| Tvar | Jiný |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Příkon | 26.00 W |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 2200 lm |
| Životnost (LED) | 50000 hod. |
| Výbava | Otočné zavěšení, Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / ks | 4.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913915710 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
Hodnotilo 0 uživatelů