
ORBIT-E elektrické otopné těleso oblé 450x960 mm, 300 W, bílá
- Výrobce
- Aqualine
- Záruka
- 24 měsíců
- Kód
- ILEO94T
- EAN
- 8590913881602
- Hmotnost
- 12,8 kg
- Dostupnost
- Na dotaz
- Běžná cena
3 590 Kč s DPH
- Ušetříte
- 287 Kč s DPH
- Naše cena s DPH
- 3 303 Kč /ks
- Naše cena bez DPH
- 2 730 Kč/ks
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | DIRECT-E & ORBIT-E |
| Rozměr | 450x960 mm |
| Šířka | 450 mm |
| Výška | 960 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Možnost vytápění | Elektrické vytápění integrované v tělese |
| Příkon | 300.00 W |
| Výbava | Topná tyč/folie (el. vytápění) součástí |
| Hmotnost / ks | 12.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913881602 |
| Taric | 85162910 |
| Záruka | 2 roky |
Elektrická otopná tělesa s rovnými (DIRECT-E) a oblými (ORBIT-E) vodorovnými trubkami v bílé a černé barvě. Elektrická topení jsou vhodná k umístění do koupelen, chodeb nebo WC. Jsou opatřena elektrickou topnou tyčí s kabelem a vidlicí do zásuvky.
Radiátor není vybaven termostatem prostorové teploty – doporučujeme použít zásuvkový termostat ST311.
- Verze pouze pro elektrické připojení
- Součástí je topná tyč bez termostatu
- Radiátor je naplněn nemrznoucí antikorozní směsí s bodem tuhnutí do -5 °C
- Radiátor jako celek lze po zakoupení a správné instalaci ihned provozovat při napojení na elektrický okruh
- Topná tyč je instalována na pravé straně radiátoru. Pokud potřebujete elektrický přívod na druhé straně, lze prohodit topnou tyč a zátku.
Parametry
Parametry produktu ORBIT-E elektrické otopné těleso oblé 450x960 mm, 300 W, bílá
Soubory ke stažení
Odkazy a videa
Komentáře
Hodnocení
0
Hodnotilo 0 uživatelů
Články
Výrobce
250 65 Pakoměřice - Bořanovice
Alternativní zboží












