
METRO-E elektrické otopné těleso rovné 500x1060mm, 400 W, bílá
- Výrobce
- Sapho
- Záruka
- 24 měsíců
- Kód
- ME410
- EAN
- 8590913935121
- Hmotnost
- 13,2 kg
- Dostupnost
- Skladem u dodavateleK dodání v úterý 07.04.2026
Kdy zboží dostanete?
Doprava po Praze ZDARMA v úterý 07.04.2026
Osobní odběr Praha - Prodejna INPO Horní Počernice v úterý 07.04.2026
DPD ve středu 08.04.2026
TOPTRANS ve středu 08.04.2026
Termíny dodání jsou platné, pokud objednáte nyní, 03.04.2026 4:06 a pro 1 ks.
- Běžná cena
5 890 Kč s DPH
- Ušetříte
- 1 060 Kč s DPH
- Naše cena s DPH
- 4 830 Kč /ks
- Naše cena bez DPH
- 3 992 Kč/ks
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | METRO-E |
| Rozměr | 500x1060 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 1060 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Možnost vytápění | Elektrické vytápění integrované v tělese |
| Příkon | 400.00 W |
| Výbava | Topná tyč/folie (el. vytápění) součástí |
| Hmotnost / ks | 13.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913935121 |
| Taric | 85162910 |
| Záruka | 2 roky |
Elektrická otopná tělesa ve designu METRO série. Elektrická topení jsou vhodná k umístění do koupelen, chodeb nebo WC. Jsou opatřena elektrickou topnou tyčí s kabelem a vidlicí do zásuvky.
Radiátor není vybaven termostatem prostorové teploty – doporučujeme použít zásuvkový termostat ST311 nebo chytrou zásuvku.
- Pouze pro elektrické připojení
- Součástí je topná tyč bez termostatu
- Radiátor je naplněn nemrznoucí antikorozní směsí s bodem tuhnutí do -5 °C
- Radiátor jako celek lze po zakoupení a správné instalaci ihned provozovat při napojení na elektrický okruh
- Topná tyč je instalována na pravé straně radiátoru. Pokud potřebujete elektrický přívod na druhé straně, lze prohodit topnou tyč a zátku.
Parametry
Parametry produktu METRO-E elektrické otopné těleso rovné 500x1060mm, 400 W, bílá
Soubory ke stažení
Odkazy a videa
Komentáře
Hodnocení
0
Hodnotilo 0 uživatelů
Články
Výrobce
250 65 Pakoměřice - Bořanovice









