
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá
Doprava po Praze ZDARMA ve středu 06.05.2026
Osobní odběr Praha - Prodejna INPO Horní Počernice ve středu 06.05.2026
TOPTRANS ve čtvrtek 07.05.2026
Termíny dodání jsou platné, pokud objednáte nyní, 03.05.2026 19:07 a pro 1 .
Pro určení barvy světla se používá pojem „teplota chromatičnosti“. Její hodnoty se udávají v jednotkách Kelvinů (K). Denní bílá je barva vyzařovaného světla v rozmezí 4000 - 5000 K. Toto světlo je pocitově neutrální, nejvíce připomíná denní světlo. Nezkresluje vnímání barev osvětlených předmětů, proto je vhodné do obytných prostor, kuchyní a koupelen.

Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné dovírání.
Zrcadlo s ochranou proti korozi (neobsahuje měď).
U běžných zrcadel se po nanesení reflexní vrstvy nanese ochranná vrstva obsahující síran měďnatý. V závislosti na prostředí (typicky zvýšená vlhkost) může měď časem zhnědnout, což se projeví korozí v podobě tmavých teček až map, které se objeví při okrajích zrcadla.
Zrcadla bez obsahu mědi jsou naproti tomu vyráběna procesem chemické sedimentace, kdy se místo mědi použije speciální kovový film a následně se nanese vrstva laku pro chemickou a fyzikální ochranu. Tato zrcadla jsou 3x odolnější vůči korozi a díky absenci škodlivých chemikálií jsou navíc šetrnější pro životní prostředí.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 810 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Typ zrcadla | Zrcadla podsvícená |
| Ovládání světla | Bezdotykový senzor, Změna jasu světla |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 2412 lm |
| Životnost (LED) | 30000 hod. |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání, Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / set | 100.6350 kg |
| Balení | 9 ks |
| EAN | 8590913952777 |
| Záruka | 2 roky |
Hodnotilo 0 uživatelů