U nás nakoupíte za stejné ceny online i na prodejně v Praze. Přijďte se podívat. 🙂 Najdete nás zde
KLAVER podlahový žlab s nerezovým roštem, L-810, DN50
- Výrobce
- Polysan
- Záruka
- 24 měsíců
- Kód
- 73731
- EAN
- 8590729051152
- Hmotnost
- 1,79 kg
- Dostupnost
- Skladem u dodavateleK dodání v pondělí 01.06.2026
Kdy zboží dostanete?
Osobní odběr Praha - Prodejna INPO Horní Počernice v pondělí 01.06.2026
DPD v úterý 02.06.2026
TOPTRANS v úterý 02.06.2026
Termíny dodání jsou platné, pokud objednáte nyní, 27.05.2026 19:03 a pro 1 ks.
- Běžná cena
2 890 Kč s DPH
- Ušetříte
- 405 Kč s DPH
- Naše cena s DPH
- 2 485 Kč /ks
- Naše cena bez DPH
- 2 054 Kč/ks
Popis
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | KLAVER, FLISE, INDY |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 81x12,2x6,5 cm |
| Délka | 810 mm |
| Šířka | 122 mm |
| Výška | 65 mm |
| Barva | Nerez |
| Materiál | Plast |
| Instalace | Do prostoru - rošt |
| Průměr odpadu | 50 mm |
| Délka sprchového kanálku od | 810 mm |
| Délka sprchového kanálku do | 810 mm |
| Průtok | 60 l/min |
| EAN | 8590729051152 |
| Taric | 39229000 |
| Hmotnost | 1.7900 kg |
| Balení | 1 ks |
- Plastové tělo žlabu vyrobeno z polypropylenu
- Krycí rošt je vyroben z nerezové oceli AISI 304
- Světlost odpadního potrubí DN50
- Šířka roštu 58 mm
- Průtok 60l/min.
Stavitelné nohy:
Pomohou usadit kanálek do potřebné polohy, min. výška 65 mm.
Snadné čištění:
Vyjmutí zápachové uzávěry ze sifonu poskytuje plný přístup do odpadního potrubí a jeho případné čištění.
Spádování kanálku:
Dno kanálku je v celé délce spádováno, nečistoty tak snadno naleznou cestu do odpadu.
Parametry
Parametry produktu KLAVER podlahový žlab s nerezovým roštem, L-810, DN50
Soubory ke stažení
Odkazy a videa
Komentáře
Hodnocení
0
Hodnotilo 0 uživatelů
Články
Výrobce
285 22 Zruč nad Sázavou




