+420 775 275 500 | obchod@inpo.cz Po - Pá: 7:00 - 17:00 h
KAWA STRIP galerka s LED osvětlením 60x70x22cm, dub emporio
- Výrobce
- Aqualine
- Záruka
- 24 měsíců
- Kód
- WGL36S
- EAN
- 8590913978364
- Hmotnost
- 17,8 kg
- Dostupnost
- Skladem u dodavateleK dodání ve středu 06.05.2026
Kdy zboží dostanete?
Doprava po Praze ZDARMA ve středu 06.05.2026
Osobní odběr Praha - Prodejna INPO Horní Počernice ve středu 06.05.2026
TOPTRANS ve čtvrtek 07.05.2026
Termíny dodání jsou platné, pokud objednáte nyní, 03.05.2026 19:06 a pro 1 ks.
- Běžná cena
4 090 Kč s DPH
- Ušetříte
- 327 Kč s DPH
- Naše cena s DPH
- 3 763 Kč /ks
- Naše cena bez DPH
- 3 110 Kč/ks
Popis
Barva LED: Denní bílá
Pro určení barvy světla se používá pojem „teplota chromatičnosti“. Její hodnoty se udávají v jednotkách Kelvinů (K). Denní bílá je barva vyzařovaného světla v rozmezí 4000 - 5000 K. Toto světlo je pocitově neutrální, nejvíce připomíná denní světlo. Nezkresluje vnímání barev osvětlených předmětů, proto je vhodné do obytných prostor, kuchyní a koupelen.

Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | KAWA |
| Rozměr | 60x70,4x21,6 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 704 mm |
| Hloubka | 216 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub emporio |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ osvětlení | LED |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP22 |
| Příkon | 7.80 W |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 990 lm |
| Životnost (LED) | 20000 hod. |
| Výbava | Osvětlení |
| Hmotnost / ks | 17.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913978364 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
Parametry
Parametry produktu KAWA STRIP galerka s LED osvětlením 60x70x22cm, dub emporio
Soubory ke stažení
Odkazy a videa
Komentáře
Hodnocení
0
Hodnotilo 0 uživatelů
Články
Výrobce
250 65 Pakoměřice - Bořanovice








