
JAZZ sedací vana 120x75x39cm, bílá
- Výrobce
- Polysan
- Záruka
- 84 měsíců
- Kód
- 72913
- EAN
- 8590729080497
- Hmotnost
- 11,24 kg
- Dostupnost
- Skladem u dodavateleK dodání v úterý 07.04.2026
Kdy zboží dostanete?
Doprava po Praze ZDARMA v úterý 07.04.2026
Osobní odběr Praha - Prodejna INPO Horní Počernice v úterý 07.04.2026
DPD ve středu 08.04.2026
TOPTRANS ve středu 08.04.2026
Termíny dodání jsou platné, pokud objednáte nyní, 04.04.2026 4:29 a pro 1 ks.
- Běžná cena
7 990 Kč s DPH
- Ušetříte
- 1 119 Kč s DPH
- Naše cena s DPH
- 6 871 Kč /ks
- Naše cena bez DPH
- 5 679 Kč/ks
Popis
Vanu lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Příplatek 50 % k základně ceně v bílém provedení:
Příplatek 30 % k základně ceně v bílém provedení:
Akrylát
Akrylátové vany a vaničky jsou vyráběny ze značkového akrylátu. Na rozdíl od koextrudovaných akrylátových desek, které mají měkčí povrch a menší chemickou odolnost, se vyrábí litím. To mj. znamená, že je probarvený v celé tloušťce, plně stálobarevný, neporézní a s vysokou povrchovou pevností. Má hladký povrch s minimální možností uklouznutí a dobře tlumí hluk dopadající vody.
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x75x39 cm |
| Délka | 1200 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 390 mm |
| Objem | 130.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Výška okraje 40 mm (Standard) |
| Balení neobsahuje | Sifon, Vanová souprava |
| Hmotnost / ks | 11.2400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729080497 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
Parametry
Parametry produktu JAZZ sedací vana 120x75x39cm, bílá
Soubory ke stažení
Odkazy a videa
Komentáře
Hodnocení
0
Hodnotilo 0 uživatelů
Články
Výrobce
285 22 Zruč nad Sázavou





















