
STADIUM hydromasážní vana, 190x95x46cm, Highline Hydro-Air, chrom
Příplatek 30 % k základně ceně v bílém provedení:
Akrylátové vany a vaničky jsou vyráběny ze značkového akrylátu. Na rozdíl od koextrudovaných akrylátových desek, které mají měkčí povrch a menší chemickou odolnost, se vyrábí litím. To mj. znamená, že je probarvený v celé tloušťce, plně stálobarevný, neporézní a s vysokou povrchovou pevností. Má hladký povrch s minimální možností uklouznutí a dobře tlumí hluk dopadající vody.
Vana je osazena systémem HIGHLINE HYDRO AIR:
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 180x85x49 cm |
| Délka | 1800 mm |
| Šířka | 850 mm |
| Výška | 490 mm |
| Objem | 305.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Oválné |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | HIGHLINE HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 56.5100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729055525 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Nabídka hydromasážních van zahrnuje vany všech tvarů - od klasických obdélníkových pro jednu či dvě osoby, přes vany asymetrické až po kulaté. K objednání jsou ve verzích ACTIVE, ATTRACTION a HIGHLINE. Každý z těchto systémů nabízí možnost volby mezi variantou HYDRO (pouze vodní trysky) a HYDRO AIR (kombinace vodních a vzduchových trysek).
Jako volitelné příslušenství je na výběr COLORTERAPIE a možnost napouštění vany přepadovým mechanismem.
Všechny masážní systémy jsou dostupné v barevném provedení chrom, elegantní bílá a moderní černá. Cena všech barevných provedení je totožná.
Hodnotilo 0 uživatelů

STADIUM hydromasážní vana, 190x95x46cm, Highline Hydro-Air, chrom

VIVA O hydromasážní vana, 185x80x47cm, Highline Hydro-Air, chrom

VIVA O hydromasážní vana, 175x80x47cm, Highline Hydro-Air, chrom