+420 775 275 500 | obchod@inpo.cz Po - Pá: 7:00 - 17:00 h
INTEGRA zápustná galerka s LED osvětlením, 125x70cm
- Běžná cena
29 420 Kč s DPH
- Ušetříte
- 5 296 Kč s DPH
- Naše cena s DPH
- 24 125 Kč /ks
- Naše cena bez DPH
- 19 938 Kč/ks
Popis
Barva LED: Denní bílá
Pro určení barvy světla se používá pojem „teplota chromatičnosti“. Její hodnoty se udávají v jednotkách Kelvinů (K). Denní bílá je barva vyzařovaného světla v rozmezí 4000 - 5000 K. Toto světlo je pocitově neutrální, nejvíce připomíná denní světlo. Nezkresluje vnímání barev osvětlených předmětů, proto je vhodné do obytných prostor, kuchyní a koupelen.

Zpomalovací panty
Nábytek je vybaven mechanismem zpomalovacích pantů u dvířek. Dvířka stačí jen lehce postrčit a ona se již sama dovřou.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | INTEGRA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 125,6x70x16,5 cm |
| Šířka | 1256 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hloubka | 165 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ osvětlení | LED |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Příkon | 25.20 W |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 2520 lm |
| Výbava | Osvětlení, Oboustranná zrcadlová dvířka, Zpomalovací panty, Zápustné do zdi |
| Hmotnost / ks | 35.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913880315 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
Zrcadlové skříňky INTEGRA jsou určené pro vestavbu. Na první pohled vypadají jako zrcadla, ovšem s výhodou skrytého úložného prostoru.
Galerky nabízíme v šířce od 65 do 125 cm. Varianta 65 cm je jednodvéřová s možností volby strany otevírání, ostatní modely jsou vícedvéřové. Dvířka jsou oboustranně zrcadlová, což je nespornou výhodou. Navíc jsou opatřena praktickou kovovou úchytkou pro snadné otevírání. Svěží design podtrhují skleněné výškově nastavitelé poličky. U vícedvéřových galerek je prostor za každými dvířky oddělen, což umožňuje nezávislé nastavení poliček v každé části. Integrované vertikální LED osvětlení po stranách galerky je třešinkou k dokonalosti.
Pokud byste rádi komfort úložného místa pro nezbytné kosmetické drobnosti, ale klasické galerky vás odrazují svým záběrem prostoru, určitě si Integru zamilujete. Jedinou nevýhodou je nutnost počítat již při výstavbě či rekonstrukci koupelny s nikou pro zabudování vybraného modelu, včetně přívodního kabelu pro zapojení osvětlení.

Parametry
Parametry produktu INTEGRA zápustná galerka s LED osvětlením, 125x70cm
Soubory ke stažení
Odkazy a videa
Komentáře
Hodnocení
0
Hodnotilo 0 uživatelů
Články
Výrobce
250 65 Pakoměřice - Bořanovice






