
E-100 GBTH koupelnový ventilátor axiální s automatem,4W/8W,potrubí 100mm,černá
- Výrobce
- Cata
- Záruka
- 24 měsíců
- Kód
- 00900602
- EAN
- 8422248071895
- Hmotnost
- 1 kg
- Dostupnost
- Skladem u dodavateleK dodání ve čtvrtek 09.04.2026
Kdy zboží dostanete?
Doprava po Praze ZDARMA ve čtvrtek 09.04.2026
Osobní odběr Praha - Prodejna INPO Horní Počernice ve čtvrtek 09.04.2026
DPD v pátek 10.04.2026
TOPTRANS v pátek 10.04.2026
Termíny dodání jsou platné, pokud objednáte nyní, 03.04.2026 23:52 a pro 1 ks.
- Naše cena s DPH
- 3 769 Kč /ks
- Naše cena bez DPH
- 3 115 Kč/ks
Popis
Vlastnosti
| Značka | CATA |
|---|---|
| Série | VENTILÁTORY E |
| Rozměr | 150x150x94 mm |
| Šířka | 150 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 94 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Plast - Sklo |
| Průměr potrubí | 100 mm |
| Příkon | 8.00 W |
| Průtok vzduchu | 115.00 m3/hod |
| Hluk | 31.00 dB |
| Počet otáček | 2600 ot/min |
| Max. délka odtahu | 3 m |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Napětí | 230 V |
| Výbava | Časovač, Vlhkostní automatika |
| Hmotnost / ks | 1.0010 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8422248071895 |
| Taric | 84145100 |
| Záruka | 2 roky |
Špičkový design
- Odvodové sání, oblíbené u kuchyňských digestoří, se dostává i do koupelen a na WC (hluk z potrubí nevychází přímo skrz ventilátor do místnosti, ale narazí na čelní desku, část se odrazí zpět a jen malá část vyzařuje do boku - příznivý vliv na snížení hlučnosti)
- Možnost instalace do stěny a do stropu
- U modelů s označením TH je deska podsvícena modře svítícím displejem se zobrazením aktuální teploty a relativní vlhkosti (v dané místnosti)
Snadné čištění
- Skleněnou čelní desku lze snadno pootočením sejmout, omýt pod tekoucí vodou a nasadit zpět
V nabídce 3 varianty ventilátorů:
STANDARD - aktivace externím vypínačem v místnosti (označení G)
TIMER - nastavitelný elektronický časovač od 3 do 15 minut (označení GT)
HYGRO - nastavitelný senzor vlhkosti - od 40 do 90 %. Nastavitelný elektronický časovač od 3 do 15 minut. Displej s teploměrem a vlhkoměrem (označení GTH).
Parametry
Parametry produktu E-100 GBTH koupelnový ventilátor axiální s automatem,4W/8W,potrubí 100mm,černá
Soubory ke stažení
Odkazy a videa
Komentáře
Hodnocení
0
Hodnotilo 0 uživatelů









