U nás nakoupíte za stejné ceny online i na prodejně v Praze. Přijďte se podívat. 🙂 Najdete nás zde
CUBEMIX podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, hranatá, zlato mat
- Výrobce
- Sapho
- Záruka
- 24 měsíců
- Kód
- CM040GB
- EAN
- 8590913961052
- Hmotnost
- 3,23 kg
- Dostupnost
- Skladem u dodavateleK dodání ve středu 27.05.2026
Kdy zboží dostanete?
Doprava po Praze ZDARMA ve středu 27.05.2026
Osobní odběr Praha - Prodejna INPO Horní Počernice ve středu 27.05.2026
DPD ve čtvrtek 28.05.2026
TOPTRANS ve čtvrtek 28.05.2026
Termíny dodání jsou platné, pokud objednáte nyní, 25.05.2026 3:31 a pro 1 ks.
- Naše cena s DPH
- 4 990 Kč /ks
- Naše cena bez DPH
- 4 124 Kč/ks
Popis
PVD povrchová úprava
Technologie nanášení tenkých vrstev napařováním ve vakuové komoře. Nanášený materiál se spojuje s podkladem na molekulární bázi. Díky tomu se povrch stane tvrdým, odolným korozi, kyselinám, otěru a vysokým teplotám. Tato technologie je navíc šetrná k životnímu prostředí.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CUBEMIX |
| 3D model | ANO |
| Výška | 70 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Délka hadice | 1200 mm |
| Ostatní | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost | 3.2300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913961052 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Série CUBEMIX představuje širokou škálu vodovodních baterií včetně sprchového systému s ruční a hlavovou sprchou.
Dokonalý balanc mezi hranatým designem a funkčností.
Parametry
Parametry produktu CUBEMIX podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, hranatá, zlato mat
Soubory ke stažení
Odkazy a videa
Komentáře
Hodnocení
0
Hodnotilo 0 uživatelů
Články
Výrobce
250 65 Pakoměřice - Bořanovice








