
Kombinace rovných ploch a zaoblených hran
Doprava po Praze ZDARMA ve středu 06.05.2026
Osobní odběr Praha - Prodejna INPO Horní Počernice ve středu 06.05.2026
DPD ve čtvrtek 07.05.2026
TOPTRANS ve čtvrtek 07.05.2026
Termíny dodání jsou platné, pokud objednáte nyní, 03.05.2026 19:05 a pro 1 ks.
Antibakteriální glazura Extraglaze® Antibacterial, je obohacená o ionty stříbra a titanu. Aplikuje se na produkty již během výrobního procesu před vypálením, čímž je zaručen její trvalý účinek. Extraglaze® Antibacterial dodává keramice dokonale hladký povrch, vysoký lesk, antibakteriální účinek a ochranu proti vápenným usazeninám. Povrch Extraglaze® Antibacterial je standardně aplikován na všechny výrobky společnosti GSI.
Běžná glazura| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | COMMUNITY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 31x61x30 cm |
| Šířka | 310 mm |
| Výška | 610 mm |
| Hloubka | 300 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Design |
| Přívod vody | Zakrytý |
| Ostatní | ExtraGlaze, Urinál s poklopem, Možnost integrovaného splachovače |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Balení neobsahuje | Víko urinálu |
| Hmotnost / ks | 14.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937812632 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Sanitární keramika ze série Community je určena pro veřejné a hromadné toalety. Série zahrnuje řadu produktů pro uživatele se sníženou pohyblivostí.
Je doplněna o nástěnné bidety a toalety se splachovacím systémem SwirlFlush® a různé modely pisoárů. Výrobky jsou povrchově upraveny antibakteriální glazurou Extraglaze®, která je obohacena o ionty stříbra a titanu, které snižují bakteriální zátěž o 99,99 %.
Hodnotilo 0 uživatelů

Kombinace rovných ploch a zaoblených hran

Štíhlou přední hranu doplňuje decentní zaoblení rohů

Sérii AQUATECH vévodí masivní keramika s jedinečným designem