
+420 775 275 500 | obchod@inpo.cz Po - Pá: 7:00 - 17:00 h
Doprava po Praze ZDARMA ve středu 06.05.2026
Osobní odběr Praha - Prodejna INPO Horní Počernice ve středu 06.05.2026
Termíny dodání jsou platné, pokud objednáte nyní, 03.05.2026 19:05 a pro 1 ks.
Cenová skupina A příplatek 0%
Cenová skupina B: příplatek 30%
Cenová skupina C: příplatek 50%
jakákoliv barva dle vzorníku RAL nebo NCS v lesklém nebo matném provedení
Dodací lhůta cenových skupin B a C je 6 týdnů.
Pro určení barvy světla se používá pojem „teplota chromatičnosti“. Její hodnoty se udávají v jednotkách Kelvinů (K). Studená bílá je barva vyzařovaného světla v rozmezí 5700 - 6500 K. Toto světlo je chladné, jasné a často s lehce modrým nádechem. Přirozeně podporuje bdělost, proto je vhodné do pracovních prostor a koupelen na osvětlení galerek a zrcadel.

Nábytek je vybaven mechanismem zpomalovacích pantů u dvířek. Dvířka stačí jen lehce postrčit a ona se již sama dovřou.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CLOE |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x50x18 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hloubka | 180 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ osvětlení | LED |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Příkon | 10.00 W |
| Barva LED | Studená bílá (5 700 - 6 500 K) |
| Svítivost | 791 lm |
| Výbava | Osvětlení, Elektrická zásuvka, Zpomalovací panty |
| Hmotnost / ks | 11.8200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913880919 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
CLOE jsou praktické galerky s výklopnými zrcadlovými dvířky. Dvířka jsou lemována hliníkovým rámečkem v bílé barvě. Zrcadlové skříňky jsou navíc opatřeny výkonným LED osvětlením. Poskytují dostatečný prostor pro uskladnění kosmetiky, hygienických potřeb i holicího strojku. Velké zrcadlo, pod kterým naleznete každou maličkost, si zajisté oblíbíte.
Hodnotilo 0 uživatelů