+420 775 275 500 | obchod@inpo.cz Po - Pá: 7:00 - 17:00 h
ARGENTA odpadkový koš 5l, Soft Close, černá mat
- Výrobce
- Gedy
- Záruka
- 24 měsíců
- Kód
- 230914
- EAN
- 8003341302958
- Hmotnost
- 1,55 kg
- Dostupnost
- Skladem u dodavateleK dodání ve středu 06.05.2026
Kdy zboží dostanete?
Osobní odběr Praha - Prodejna INPO Horní Počernice ve středu 06.05.2026
DPD ve čtvrtek 07.05.2026
TOPTRANS ve čtvrtek 07.05.2026
Termíny dodání jsou platné, pokud objednáte nyní, 03.05.2026 19:07 a pro 1 ks.
- Běžná cena
1 225 Kč s DPH
- Ušetříte
- 220 Kč s DPH
- Naše cena s DPH
- 1 005 Kč /ks
- Naše cena bez DPH
- 830 Kč/ks
Popis
Soft Close
Tiché a plynulé dovírání víka.
Vnitřní nádoba
Koš obsahuje vnitřní vyjímatelnou nádobu z odolného plastu umožňující pohodlnější manipulaci.
Doporučená údržba koupelnových doplňků v černé nebo bílé variantě:
Pro zachování estetické kvality se doporučuje čistit povrch černých a bílých výrobků (koupelnových doplňků, stojanů a dalších), pouze měkkým hadříkem a vodou. Zároveň se doporučuje vždy po použití otřít povrch do sucha, aby na povrchu nezůstávaly kapky vody, které by se následně mohly začít usazovat ve formě vodního kamene.
Pro čištění se nesmí používat abrazivní prostředky ani agresivní čisticí prostředky.
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | ARGENTA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 205x300x240 mm |
| Šířka | 205 mm |
| Výška | 300 mm |
| Hloubka | 240 mm |
| Objem | 5.00 l |
| Barva | Černá |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Koš do 6 litrů |
| Instalace | Na postavení |
| Výbava | Soft Close, Pedálové koše, Vnitřní nádoba |
| Údržba | Dle doporučení |
| Hmotnost / ks | 1.5500 kg |
| EAN | 8003341302958 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Parametry
Parametry produktu ARGENTA odpadkový koš 5l, Soft Close, černá mat
Soubory ke stažení
Odkazy a videa
Komentáře
Hodnocení
0
Hodnotilo 0 uživatelů
Články
Výrobce
210 40 Origgio (Varese)




