+420 775 275 500 | obchod@inpo.cz Po - Pá: 7:00 - 17:00 h
ARGENTA odpadkový koš 3l, Soft Close, černá mat
- Výrobce
- Gedy
- Záruka
- 24 měsíců
- Kód
- 220914
- EAN
- 8003341302941
- Hmotnost
- 1,03 kg
- Dostupnost
- Skladem u dodavateleK dodání ve středu 06.05.2026
Kdy zboží dostanete?
Osobní odběr Praha - Prodejna INPO Horní Počernice ve středu 06.05.2026
DPD ve čtvrtek 07.05.2026
TOPTRANS ve čtvrtek 07.05.2026
Termíny dodání jsou platné, pokud objednáte nyní, 03.05.2026 19:07 a pro 1 ks.
- Běžná cena
1 045 Kč s DPH
- Ušetříte
- 188 Kč s DPH
- Naše cena s DPH
- 857 Kč /ks
- Naše cena bez DPH
- 708 Kč/ks
Popis
Soft Close
Tiché a plynulé dovírání víka.
Vnitřní nádoba
Koš obsahuje vnitřní vyjímatelnou nádobu z odolného plastu umožňující pohodlnější manipulaci.
Doporučená údržba koupelnových doplňků v černé nebo bílé variantě:
Pro zachování estetické kvality se doporučuje čistit povrch černých a bílých výrobků (koupelnových doplňků, stojanů a dalších), pouze měkkým hadříkem a vodou. Zároveň se doporučuje vždy po použití otřít povrch do sucha, aby na povrchu nezůstávaly kapky vody, které by se následně mohly začít usazovat ve formě vodního kamene.
Pro čištění se nesmí používat abrazivní prostředky ani agresivní čisticí prostředky.
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | ARGENTA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 165x250x215 mm |
| Šířka | 165 mm |
| Výška | 250 mm |
| Hloubka | 215 mm |
| Objem | 3.00 l |
| Barva | Černá |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Koš do 6 litrů |
| Instalace | Na postavení |
| Výbava | Soft Close, Pedálové koše, Vnitřní nádoba |
| Údržba | Dle doporučení |
| Hmotnost / ks | 1.0270 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341302941 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Parametry
Parametry produktu ARGENTA odpadkový koš 3l, Soft Close, černá mat
Soubory ke stažení
Odkazy a videa
Komentáře
Hodnocení
0
Hodnotilo 0 uživatelů
Články
Výrobce
210 40 Origgio (Varese)




